این نمایشگاه بهترین رویدادی بود که ما در آن شرکت کردیم

حمید رضا صفری مدیرعامل مجموعه صفری در گفت و گوی اختصاصی با عصر نمایشگاه با بیان این مطلب اظهار داشت: این نمایشگاه هماهنگ وبا برنامه برگزار شد.
وی ضمن تشکر از برگزار کننده این رویداد اظهار داشت: از زمان شروع پروسه ثبت نام برای مشارکت در این نمایشگاه تا امروز هیچ مشکلی برای شرکت در نمایشگاه نداشتیم و از این نظر هم این بهترین رویدادی است که در آن مشارکت داریم.
وی با اشاره به نوع سازه نمایشگاه عنوان کرد تازه ساز بودن این مرکز به همراه نوع سازه با سقف های بلند شرایط مطلوبی را برای برگزاری این رویداد محیا کرده است.
صفری خاطر نشان کرد پیش از این شنیده بودیم شرایط شهر افتاب برای برگزاری نمایشگاه مناسب نیست اما الان به جراعت می گوییم یکی از مناسب ترین نمایشگاه های برگزار شده در این حوزه بوده است.
مدیرعامل شرکت صفری اظهار داشت: دیگر همکاران ما که در این رویداد مشارکت نکردند اقرار کردند که به اشتباه از مشارکت در رویدادی فوق العاده سر باز زدند و در نمایشگاه سال آینده حتما حضور خواهند داشت.
این نمایشگاه با توجه به اینکه تحت مدیریت آلمانی ها برگزار می شود بسیار هماهنگ و موثر است و به زودی می توانیم اثار آن را در بازار چاپ و بسته بندی خواهیم دید.

منبع : عصر نمایشگاه